Pinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.uk

Usainas Boltas apgynė greičiausio pasaulio žmogaus titulą

Sekmadienį Usainas Boltas Brazilijoje iškovojo trečiajį olimpinį aukso medalį vyrų 100 metrų sprinto rungtyje, apgindamas greičiausio sprinterio pasaulyje titulą, praneša „Vice Sports“.

wikipedia.org nuotr. / Usainas Boltas

Bėgikas yra vienintelis žmogus gavęs auksinius medalius už 100 metrų sprinto bėgimą tris olimpines žaidynes iš eilės.

Boltas finišavo per 9,81 sekundes, 0,28 dešimtosiomis lėčiau nei jo užfiksuotas pasaulio rekordas – 9,58.

Antrole vietoje liko 2004 metų olimpinis čempionas Justinas Gatlinas (per 9,89 sekundes), kuris 2010 metais buvo diskvalifikuotas dėl dopingo vartojimo. Sekmadienį jis buvo nušvilptas žiūrovų.

Trečiasis atbėgo kanadietis Andre de Grasse per 9,91 sekundes.

Atrankos etapuose Boltas rodė įspūdingą formą, prasčiau pasisekė tik pusfinalyje – dėl klaidingai duoto starto jis atbėgo kiek lėčiau.

Tačiau greit Boltas atsistojo ant kojų ir užtikrintai įveikė likusius varžovus. Jau dabar manoma, kad ta istorinė bėgiko karjera.

Po bėgimo žurnalistų paklaustas Boltas teigė, kad tai buvo nuostabu.

„Nebėgau taip greit, kaip galėjau, bet labai džiaugiausi, kad laimėjau“, - šypsodamasis teigė bėgikas.