Nuotraukose: lietuviai stebėjo Lietuvos - Australijos krepšinio rungtynes Foto

Rugpjūčio 17-ąją Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Lietuvos krepšinio rinktinė rungėsi su Australijos komanda. Deja, mačas nebuvo sėkmingas - jau nuo pirmos minutės, situacija slydo iš rankų jau ir pirmame kėlinyje. Lietuvos komanda prieš Australijos pralaimėjo rezultatu 64:90 (17:26, 13:22, 13:22, 21:20).

LKFL nuotr.
LKFL nuotr.

Šios ketvirtfinalio rungtynės buvo itin svarbios - jas pralaimėjus, Lietuvos rinktinei Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės baigtos. Skelbiama, kad Lietuvos komanda šių metų olimpiadoje užėmė septintąją vietą.

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse vykusias Lietuvos krepšinio komandos rungtynes su Australija stebėjo lietuviai iš visų pasaulio kampelių. Ne išimtis ir Jungtinės Karalystės lietuviai.

Jau devynerius metus iš eilės LKFL (Lietuvos Krepšinio Fanų Lyga) buria visus lietuvius stebint krepšinio rungtynes Londone.

Vakar gausus būrys krepšinio sirgalių rinkosi prie Temzės upės, Londono centre, įsikūrusiame sirgalių štabe "Walkabout", kur stebėjo Lietuvos - Australijos mačą.

Žemiau esančioje nuotraukų galerijoje - akimirkos iš sirgalių štabo Londone „Walkabout“.