Skelbimai

Londono “Lituanica” krepšinio klubas įveikė Essex’o komandą 74:70

Praėjusį savaitgalį vykusiose krepšinio varžybose išvykoje Londono lietuvių komanda pelnė pergalę ir nugalėjo Essex’o krepšininkus.

Facebook/ Lituanica Basketball Club nuotr.

Rungtynės buvo labai įtemptos ir nugalėtojo nebuvo įmanoma nuspėti iki pat paskutinės varžybų sekundės.

Antrojo kėlinio metu lietuviai buvo priekyje 34:28, o prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo 58:52.

Vis tik lietuviams pavyko įveikti anglų komandą rezultatu 74:70.

Londono lietuvių krepšinio klubas buvo įkurtas 2010 metais, jo įkūrėjas ir dabartinis vadovas – Linas Bridickas.

Nuo 2012-ųjų metų “Lituanica” pradėjo žaisti ir Anglijos Nacionalinės lygos 3-jame divizione. Pirmaisiais metáis komandai pavyko nukeliauti iki finalo, tačiau jame pralaimėjo “Plymouth Marjon” klubui. Dar tais pačiais metáis “Lituaniaca” tapo BLKL (Britanijos Lietuvių Krepšinio Lygos) nugalėtojais.

Londono “Lituanica” komandos tikslas – tapti stipriausia Jungtinės Karalystės lietuvių krepšinio komanda. Vienas iš klubo siekių – išsikovoti vietą BBL lygoje (“British Basketball League”).