Pinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.uk

Lietuvės Europos dviračių treko čempionate iškovojo medalius

Lietuvos dviratininkės Prancūzijoje, Sen Kventino mieste, vykstančiame Europos dviračių treko čempionate iškovojusias medalius.

LDSF nuotr. / Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė

Aušrinė Trebaitė, įveikusi 10 km rungtį, pasipuošė aukso medaliu, o Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė komandinėje sprinto rungtyje laimėjo bronzą.

„Šie medaliai yra jūsų talento pripažinimas, sėkmingo darbo įvertinimas, pradžiuginęs Lietuvą ir atnešęs jai garbę būti tarp stipriausių Europos šalių. Dėkoju, kad visa širdimi ir visomis jėgomis atstovaujate savo šaliai“, – sportininkes pasveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Lietuvos dviratininkės Europos čempionate komandų sprinto lenktynėse medalius iškovojo po ketverių metų pertraukos. 2012 metais S. Krupeckaitė su Gintare Gaivenyte iškovojo auksą.

Europos čempionate, kuris baigsis šį sekmadienį, dalyvauja septyni lietuviai sportininkai.

Žymės: Sportas