Pinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.uk

„Euro 2016“ netikėtumai: Velsas iškopė į pusfinalį

26-ą vietą FIFA reitinge užimantis Velsas išmetė iš Europos čempionatą antrą vietą užimančią Belgiją. Sensacingai pasibaigusiame ketvirtfinalyje velsiečiai 3:1 palaužė belgų talentus ir pusfinalyje susitiks su Portugalija.

15min nuotr.

Belgai pirmieji išsiveržė į priekį. Jau 13-ąją minutę pasižymėjo Radja Nainggolanas, kuris stipriai smūgiavo iš 30 metrų ir pataikė į viršutinį vartų kampą. Įvartis gražuolis. O dar vieną rezultatyvų perdavimą šiame čempionate įsirašė E.Hazardas.

Tačiau belgų šventė ilgai netruko. Atsipalaidavę po pelnyto įvarčio jie leido Ashley Williamsui išlyginti rezultatą. Po A.Ramsey pakelto kampinio Velso rinktinės kapitonas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Geresnių progų pirmajame kėlinyje nei viena rinktinė nesukūrė. Bet 55-ąją minutę Halas Robsonas-Kanu išvedė Velsą į priekį. Puolėjas sulaukė A.Ramsey perdavimo iš krašto ir klastingai apsisukęs tarp gynėjų pasiuntė galingą smūgį į vartus. Tai buvo jau antras jo įvartis šiame čempionate.

Rungtynių pabaigoje Velsas nemažino apsukų ir po keitimo pasirodęs Samas Vokesas mušė dar vieną įvartį. Futbolininkas po greitos atakos galva nokautavo Thibaut Courtois.

3 mln. gyventojų turinčiai Velso rinktinei tai istorinis pasiekimas. Europos futbolo čempionato debiutantė pirmą kartą istorijoje pateko į tarptautinio turnyro pusfinalį. Pusfinalyje velsiečių laukia Portugalijos iššūkis. Akis į akį susidurs ir Madrido „Real“ žvaigždės – Garethas Bale‘as ir Cristiano Ronaldo. Antrą geltoną kortelę gavo ir pusfinalyje žaisti negalės vienas velsiečių lyderių Aaronas Ramsey. Tai ypač skaudi netektis Velsui, nes saugas rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie abiejų įvarčių.