Pinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.ukPinigai.co.uk

Atnaujinta: 2019 vasario 23 d. 04:35


London, UK


Prognozė 1 - 5 iš 11 dienų
Penk Vas 22 Debesuota su pragiedruliaisNaktį5°CŠešt Vas 23 Giedra14°C1°CSekm Vas 24 Giedra14°C-1°CPirm Vas 25 Giedra15°C4°CAntr Vas 26 Giedra14°C4°CTreč Vas 27 Giedra14°C3°CKetv Vas 28 Debesuota9°C7°CPenk Kov 01 Debesuota su pragiedruliais12°C10°CŠešt Kov 02 Lietus11°C8°CSekm Kov 03 Trumpas lietus10°C6°C
Laikas Progn. Temp. (°C) Drėg. Kritul. (mm) Vėjas (m/s) Slėgis (hPa)
04599%0.02.91034
05599%0.02.91034
04599%0.02.91034
05599%0.02.91034
06499%0.02.81034
07499%0.02.71034
08796%0.02.01035
06499%0.02.81034
09990%0.02.51035
07499%0.02.71034
101184%0.03.51034
08796%0.02.01035
06499%0.02.81034
07499%0.02.71034
08796%0.02.01035
06499%0.02.81034
09990%0.02.51035
07499%0.02.71034
101184%0.03.51034
08796%0.02.01035
111277%0.04.01034
09990%0.02.51035
121473%0.04.01034
101184%0.03.51034
131470%0.03.51033
111277%0.04.01034
141468%0.03.31033
121473%0.04.01034
151466%0.03.21033
131470%0.03.51033
161368%0.02.71033
141468%0.03.31033
171084%0.02.31033
151466%0.03.21033
18788%0.02.71034
161368%0.02.71033
19691%0.02.21034
171084%0.02.31033
20595%0.02.71034
21495%0.02.81034
18788%0.02.71034
22496%0.02.51034
19691%0.02.21034
23398%0.02.71035
20595%0.02.71034
00Sekm399%0.02.91034
21Šešt495%0.02.81034
01Sekm399%0.02.71034
22Šešt496%0.02.51034
02Sekm398%0.02.71034
23Šešt398%0.02.71035
03Sekm497%0.01.61034
00399%0.02.91034
042100%0.01.51034
01399%0.02.71034
051100%0.02.01035
02398%0.02.71034
03497%0.01.61034
042100%0.01.51034
051100%0.02.01035
06199%0.02.31035
07199%0.01.91035
08397%0.01.21035
09591%0.00.51036
06199%0.02.31035
10780%0.00.71036
07199%0.01.91035
11971%0.00.61036
08397%0.01.21035
121164%0.01.01036
09591%0.00.51036
131258%0.01.41036
10780%0.00.71036
141355%0.01.71035
11971%0.00.61036
151454%0.01.61035
121164%0.01.01036
161359%0.01.51035
131258%0.01.41036
17977%0.02.51035
141355%0.01.71035
18685%0.02.91036
19589%0.02.51036
151454%0.01.61035
20390%0.02.91037
161359%0.01.51035
21288%0.03.11037
17977%0.02.51035
22185%0.03.31037
18685%0.02.91036
23179%0.03.11037
19589%0.02.51036
00Pirm469%0.01.11037
20Sekm390%0.02.91037
01Pirm469%0.00.71037
21Sekm288%0.03.11037
02Pirm372%0.01.41037
22Sekm185%0.03.31037
03Pirm277%0.01.31037
04281%0.00.51037
23Sekm179%0.03.11037
05Pirm-193%0.02.11036
00469%0.01.11037
01469%0.00.71037
02372%0.01.41037
03277%0.01.31037
04281%0.00.51037
05-193%0.02.11036
06-195%0.01.71037
07-297%0.02.21037
08195%0.02.31038
09485%0.01.81038
10874%0.01.51038
111163%0.01.21037
06-195%0.01.71037
121356%0.00.71037
07-297%0.02.21037
131452%0.01.01037
08195%0.02.31038
141550%0.01.21037
09485%0.01.81038
151550%0.01.41036
10874%0.01.51038
161460%0.01.21036
111163%0.01.21037
171078%0.02.71035
121356%0.00.71037
18:00 - 00:00784%0.03.11035
131452%0.01.01037
00:00 - 06:00Antr486%0.00.91036
14Pirm1550%0.01.21037
151550%0.01.41036
161460%0.01.21036
171078%0.02.71035
18:00 - 00:00784%0.03.11035
00:00 - 06:00Antr486%0.00.91036
06:00 - 12:00293%0.00.51034
12:00 - 18:001465%0.01.41033
18:00 - 00:00991%0.02.71031
00:00 - 06:00Treč495%0.02.81030
06:00 - 12:00Antr293%0.00.51034
12:00 - 18:001465%0.01.41033
18:00 - 00:00991%0.02.71031
00:00 - 06:00Treč495%0.02.81030
06:00 - 12:00499%0.02.21027
12:00 - 18:001471%0.01.81025
18:00 - 00:00991%0.02.61022
00:00 - 06:00Ketv3100%0.02.21020
06:00 - 12:00Treč499%0.02.21027
12:00 - 18:001471%0.01.81025
18:00 - 00:00991%0.02.61022
00:00 - 06:00Ketv3100%0.02.21020
06:00 - 12:00399%0.01.01016
12:00 - 18:00985%0.06.41015
18:00 - 00:00991%2.13.01017
00:00 - 06:00Penk787%0.03.51021
06:00 - 12:00Ketv399%0.01.01016
12:00 - 18:00985%0.06.41015
18:00 - 00:00991%2.13.01017
00:00 - 06:00Penk787%0.03.51021
06:00 - 12:00393%0.02.81022
12:00 - 18:001268%0.06.21021
18:00 - 00:001090%0.06.41019
00:00 - 06:00Šešt1088%0.08.51014
06:00 - 12:00Penk393%0.02.81022
12:00 - 18:001268%0.06.21021
18:00 - 00:001090%0.06.41019
00:00 - 06:00Šešt1088%0.08.51014
06:00 - 12:001090%1.09.31008
12:00 - 18:001190%3.48.01005
18:00 - 00:001191%3.39.0998
00:00 - 06:00Sekm883%0.56.8999
06:00 - 12:00Šešt1090%1.09.31008
12:00 - 18:001190%3.48.01005
18:00 - 00:001191%3.39.0998
00:00 - 06:00Sekm883%0.56.8999
06:00 - 12:00684%0.76.9998
12:00 - 18:001062%0.08.4998
18:00 - 00:00767%0.07.51002
00:00 - 06:00Pirm671%0.07.41007
06:00 - 12:00Sekm684%0.76.9998
12:00 - 18:001062%0.08.4998
18:00 - 00:00767%0.07.51002
00:00 - 06:00Pirm671%0.07.41007
06:00 - 12:00488%0.02.11008
12:00 - 18:00880%0.76.81002
06:00 - 12:00488%0.02.11008
12:00 - 18:00880%0.76.81002


Orų prognozė iš yr.no, Norvegijos meteorologijos instituto ir Norvegijos transliavimo korporacijos
ANGLIJA.today